Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 4. třída 2019/2020 > Organizace výuky v době uzavření školy - 4. třída

Organizace výuky v době uzavření školy - 4. třída

Milí rodiče, milé děti,

vzhledem k nastalé situaci jsme nuceni řešit výuku na dálku. Z rozhodnutí vedení školy není nutné se věnovat výchovným předmětům (hudební, výtvarná a tělesná výchova). Ostatní předměty však zachováme. Zatím nebudeme známkovat. Bude to nápor na nás všechny a bohužel asi nejvíce na rodiče. Moc jim předem děkuji za trpělivost!

Každý den odpoledne nebo večer budu na web školy vkládat úkoly na následující den. Úkoly by dětem měly zabrat zhruba 2 hodiny intenzivní práce. Než si společně osaháme on-line prostředí, tak to bude náročnější. Nicméně interaktivní učebnice jsou zdarma a mnohem lépe budou vyhovovat našim momentálním potřebám, obsahují i výuková videa a nevyžadují žádné tisknutí! Pokud by tento způsob byl pro vás příliš komplikovaný, budu dopisovat také cvičení z klasické učebnice. Může se stát, že online učebnice budou přetížené a nebudou fungovat, vůbec se tím nestresujte a klidně udělejte alternativní úkoly. Psát můžete kamkoliv (nový sešit, školní nebo domácí, či jen volný papír).

V případě potřeby konzultace mi volejte (8:00-16:00) na telefon 777 208 844, můžete využít WhatsApp, Viber, Messenger nebo pište na email: mayerova@zscernovice.cz

Většinu úkolů si děti mohou zkontrolovat rovnou. Pokud je budu chtít odevzdat, stačí je nascanovat nebo vyfotit a poslat na e-mail nebo pomocí aplikací WhatsApp, Viber, Messenger. Vypracované úkoly podepište nebo označte soubor vaším jménem.

Poslední záchrana:

Pokud vaše dítě potřebuje osobní konzultaci, nezvládáte doma úkoly nebo prostě potřebujete hlídání, nabízím možnost osobních konzultací přibližně od 8 do 12 hodin v Kamenici nad Lipou. Kapacita max 5 dětí. Nabízím i možnost, že děti v Kamenici vyzvednu u vlaku či autobusu a zase je odvedu. Nabídka neplatí pro děti, které jsou nemocné, byly od. 1. 3. 2020 v zahraničí nebo mají alergii na psí a kočičí srst.