Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 8. třída > Důležitá zpráva

Důležitá zpráva

Dobrý večer, Vážení rodiče.

Musím Vám sdělit důležitou a naléhavou informaci.
Jedem ze spolužáků 6.třídy, byl testován na Covid-19. Výsledek z PCR je pozitivní.

Poprosím Vás rodiče, zda pomůžete svým dětem a dáte tento víkend do provozu Microsoft Teams. Je možné, že dětska zůstanou příští týden doma. Výuka bude probíhat přes Teams.

DŮLEŽITÉ
Žádám Vás, abyste v pondělí 1.11. nechali děti doma. V 8 hodin ráno se s dětmi přes Teams spojím a sdělíme si, jak budeme postupovat dál.

Mohou vyvstat z vaší strany i nějaké otázky.

1) V pondělí, v 8 hodin ráno se nepřipojí moje dítě na schůzku, protože např. nedisponujete laptopem či se Vám nepodaří přihlásit do Microsoft Teams.

Napište mi, kdo potřebuje zapůjčit toto zařízení ze školy či má problém s přihlášením. V pondělí vše vyřešíme či si předáme laptopy.
Pondělní ranní schůzku nahraji a vložím na webové stránky.

2) Testovat či netestovat vaše dítě.
Teprve v pondělí ráno budu ještě s vedením školy konzultovat to, jaké kroky je potřeba z vaší strany udělat, abyste měli jistotu, zda Vaše dítě je či není pozitivní (v lepším případě negativní).

Paní zástupkyně navrhuje tyto alternativy.
Celý příští týden zůstane 6.třida doma.
Druhá varianta je objednání se až v pondělí na test PCR test. Hygienická stanice má úřední dny od pondělí https://www.khsjih.cz/uredni-hodiny.php.

V případě jakýchkoliv dotazů mi můžete psát či volant ????. Děkuji Vám za pochopení. Společně vše zvládneme, Jakub Kovář????.