Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Naše dobrodružství v Praze?!

Naše dobrodružství v Praze?!Datum konání:
8.2.2017

V sobotu 8. 2. 2017 vyrazila naše parta holek z osmé třídy do Prahy.

Tahle akce byla plánovaná, ale jak se nakonec ukázalo, plánu jsme se vůbec nedržely, protože holky a obchody - to chce hodně času. Náš den byl odstartován v největším knihkupectví (chtěly jsme si zahrát na chytré no). A pak už se to vezlo a šly jsme od jednoho obchodu s oblečením do druhého. Po našem rozhodnutí, že definitivně potřebujeme pauzu, byla kavárna s teplou kávou jasná volba. Přesně v tenhle moment jsme zasvětily paní učitelku do tajů Starbucks kavárny, a psaní jmen na kelímky pro zlepšení dne. Po posezení v kavárně naše cesta směřovala na Karlův most, kam jsme se i přes vlnu lidí prodraly a mohly si udělat fotku, a shodly jsme se na tom, že za ten výhled to stálo. Na oběd naše nohy musely projít celou cestu zpátky, jelikož „dotyčná“ nechtěla jít jinam než do KFC. Bylo jí odpuštěno, i když nás potom neskutečně pálily pusy z pikantního, ale výborného jídla. Největší zážitek pro nás jednoznačně byly jarové bubliny, které vyfukovali na Václavském náměstí, a my jsme jako malé mohly běhat kolem a praskat je. Také nás cesta zavedla na Staroměstském náměstí, viděly jsme Pražský orloj, koňská spřežení jezdící po Praze a v neposlední řadě i pouliční umělce.

Celý den jsme zakončily zpíváním ve vlaku a seznamováním se s novými lidmi skrze vlakové kupé. Skvěle jsme si to užily, a chceme to určitě zopakovat!

Sára z 8.třídy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů