Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice ŠKOLNÍK

Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice ŠKOLNÍK

logo-zsms-cernovice-horizontal.jpg

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

ŠKOLNÍK

Popis práce

• Zajišťování provozu objektu školy, údržby a běžných oprav, revizí, prohlídek a prověrek technické způsobilosti.
  • Péče o zeleň v areálu školy včetně sekání trávy, údržba chodníků a komunikací v areálu školy.
  • Řízení práce pracovnic úklidu.
  • Otevírání a zavírání objektu v souladu se školním řádem.
  • Obsluha plynové kotelny. Obsluha hlavních energetických rozvodů.
  • Sledování a šetření stavu, stupně opotřebení a technické způsobilosti budov, strojů, jednotlivých částí technologických zařízení včetně navrhování opatření.

Základní předpoklady a kvalifikační požadavky

• Morální a právní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, iniciativa
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Manuální zručnost, pečlivost a smysl pro zodpovědnost
  • Příjemné vystupování, přátelský vztah k dětem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• Termín nástupu července 2024
  • Platové ohodnocení podle platných právních předpisů, platový stupeň dle započitatelné praxe v souladu se zákoníkem práce, nařízením vlády č. 222/2010 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
  • Zajímavou práci ve školním prostředí.
  • Příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis do 15. března 2024 elektronicky na e-mail: reditel@zscernovice.cz nebo poštou na adresu školy.

Forma výběrového řízení

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením písemných dokumentů. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

V Černovicích 1. února 2024                                                       Mgr. Jana Smrčková, ředitelka školy