Úkoly na středu 15.4.2020

15.4.2020

Úkoly na středu 15.4.2020

Příští týden dopíšeme písanku a ještě nás čeká 3. díl. Nevím, jak dlouho domácí výuka potrvá, ale pravděpodobně budeme potřebovat i další díl Matematiky. Písanku i Matematiku jsem připravila všem do sborovny a chtěla bych vás poprosit o vyzvednutí. Záměrně vám to píši s předstihem, ať máte čas se pro to stavit (upozorňuji, že do školy smí pouze rodiče, děti NE)... Pokud má někdo problém se pro to do školy zastavit, napište a ráda vám to přivezu.

Český jazyk:

Matematika:

Čtení a psaní:

• písanka str. 27 - dopsat 3 poslední řádky + str. 28 - 2 řádky číslice 8 - VYFOTIT A POSLAT ZPĚT
  • čítanka str. 77 - Říkanka - přečíst ještě jednou a vylušit tajenku podle indicií - každý řádek indicie = 1 písmeno - tzn. tajenka o 6 písmenech (děti znají ze školy) + Hanýžka a Martínek

Indicie:

nadpis -> 1. slovo -> 6. písmeno