Poslední týden - informace

Milí rodiče,

zde jsou předběžné informace o posledním školním týdnu.

Harmonogram posledního školního týdne.docx

Ve 4. třídě to bude pravděpodobně vypadat takto (upřesnění oficiálních informací):

Pondělí 22.6. v 8:00 focení před školou! Budu ráda, když přijdou i děti, které se učí distančně (jen na focení). Jde o pořízení 1 společné fotografie, kterou si necháme sami vyvolat a děti ji dostanou v pátek spolu s vysvědčením. Prosím, aby děti, které se učí doma, nenosily v pondělí učebnice, na předání nebude při focení prostor. Výjimka se týká jen nečernovických.
Po focení výuka (ČJ, M, AJ - opakování)

Úterý 23.6. Výuka (ČJ,M, AJ - opakování) + odevzdání učebnic a žákovských knížek. Děti, které se učí doma, přinesou učebnice a žákovské knížky ve 12:30-13:30 do vestibulu.

Středa 24.6. Vydání učebnic pro 5. ročník (Děti, které se učí doma, dostanou knížky v pátek společně s vysvědčením). Hry, soutěže ve třídě i venku.

Čtvrtek 25.6. Pěší výlet (cca 7-8 km), sraz před školou v 8:00, přesun autobusem na zastávku Těmice, Drahoňov rozcestí a odtud pěšky zpět do Černovic, oběd ve škole.

Pátek 26.6. 8:00 - 8:30 vydání vysvědčení.

Sešity, čtvrtky na ateliér a kopírování bude pro 5. ročník stát 178 Kč. Peníze budeme vybírat v září.

sešity_cena.jpg