Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 4. třída > Distanční výuka

Distanční výuka

Dobrý den,

zkusila jsem dát dohromady rozvrh na příští týden. Podle Vašich zpětných reakcí, které mi minulý týden dorazily, jste pro, aby byli žáci opět rozděleni do 2 skupin. Bohužel to není ale tak jednoduché, jako minulý rok, protože do toho ještě učím angličtinu ve 4. třídě (Po 5.h, út 3.h, st 5.h a čt 4.h), tak se druhé skupince musí hodina posunout. U Skn si nejsem jistá rozdělením. Myslím si, že je to zbytečné dělit, že to zvládne celá třída spolu, ale už je to časově dost posunuté. Bohužel dřív než od 13h to nejsem schopná nikam dát (kromě pátka - pokud by to bylo lepší, klidně můžeme v pátek od 11:40 do 12:25). Psaní a čtení budu zadávat zase zvlášť, na to naopak potřebují svůj klid, takže to budou plnit stejně jako minule v době, kdy nemají přímo online výuku. Tento rozvrh se týká příštího týdne. Pak se uvidí, co bude dál... Pokud máte nějaké připomínky, rady, tipy, neváhejte a pište! (Rozvrh s rozdělením do skupin vkládám do Teamsu)

PS: Prosím, zkuste se včas přihlásit do Teamsů, ať víme, že to všem funguje (nenechávejte to na pondělní ráno :) ).

Rozvrh 15. - 19.11..JPG