Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > 4. třída > Informace na týdny od 1.11. do 12.11.2021

Informace na týdny od 1.11. do 12.11.2021

Co nás čeká:

3. a 4.11. - sběr papíru - ráno ve vestibulu školy

5.11. - PROUŽKOVANÝ den (přijď do školy v něčem proužkovaném)

17.11. - státní svátek

Český jazyk:

• druhy vět - oznamovací, rozkazovací, přací, tázací
  • uspořádání vět v textu
  • slovo - význam slova
  • jak se k sobě chováme - zdvořilostní fráze, pomoc

Matematika:

• sčítání a odčítání do 20 s přechodem desítky, slovní úlohy
  • desítky - jednotky
  • počítání do 100, orientace v tabulce čísel do 100 - znázorňování, porovnávání, dělení na desítky a jednotky
  • G - geometrické tvary, typy čar, bod

Svět kolem nás:

• Význam lesa, podzimní les (zvířata, rostliny)
  • Savci v podzimním lese (samec, samice, mládě)
  • Podzimní rybník (zvířata, rostliny)

Nakonec bych Vás chtěla poprosit o jednu zpětnou vazbu. Nechci říkat, že se distanční výuka blíží, ale ... Minulý rok byli žáci rozděleni do dvou skupin (dle mého názoru to bylo fajn, víc jsme toho stihli a víc se žáci dostali ke slovu) - jste pro, udělat to v případě distanční výuky i letos? Rozvrh je skoro stejný (akorát se mi tam do toho přimotaly dvě hodiny, které učím jinde, ale to bychom nějak vymysleli...) - hodina českého jazyka, hodina matematiky online denně + samostatně čtení a psaní, 2x týdně hodina Skn, kde bychom mohli být ale společně celá třída. Děkuji za zpětnou vazbu!