Úvod > Základní škola > Aktuálně z ZŠ > Sálová kopaná - mladší 32017

Sálová kopaná - mladší 32017

28.2.2017

Reprezentace v sálové kopané

Dne 28. 2. 2017 se zúčastnili okresního kola v sálové kopané mladší žáci naší školy. Turnaj se odehrál za účasti pěti škol okresu, vítězů okrskových kol, ve sportovní hale na ZŠ Osvobození v Pelhřimově. Po dobrém výkonu obsadili naši kluci 3. místo.

Turnaj jsme zahájili remízou se ZŠ Pacov 0 : 0. V dalším zápase jsme se utkali se ZŠ Komenského Pelhřimov. Po velmi dobrém výkonu jsme zvítězili 2 : 0. Následující zápas se ZŠ Humpolec Hálkova nám příliš nevyšel, po obrovské šanci v úvodu zápasu jsme nezvládli konec zápasu a prohráli 0 : 3. V posledním zápase nás čekal celkový vítěz ZŠ Komenského Pelhřimov. I když jsme hráli velmi dobře, prohra 0 : 1 stačila na celkové třetí místo v turnaji. Branky vstřelili Petr Horáček a Tomáš Pravda. Turnaj odehráli tito žáci – brankář Vojta Dvořáček, v poli Honza Kotrč, Tadeáš Hadrava, Petr Horáček, Tomáš Pravda, Martin Fučík, Lukáš Vaníček a Honza Hromadník.

Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších sportovních soutěžích.

J. Hadrava