Úvod > Základní škola > Třídy - důležité informace > Třídy - důležité informace archív > 3. třída 2018/2019 > Informace na týden od 3.9. do 7.9.2018

Informace na týden od 3.9. do 7.9.2018

Vítám vás po prázdninách, dnes jsme zahájili nový školní rok. První den jsem si vyprávěli o prázdninách, jaká mají děti očekávání od třetí třídy, čeho se obávají, na co se těší, probrali jsme bezpečné a slušné chování, seznámili se se školním řádem, hlavně s jeho novinkami, a podpisem potvrdili, že ho budeme respektovat. Teď je tento úkol ještě na vás na rodičích. Prosím o rychlé potvrzení návratek, tiskopisu GDPR nebo zapsání změn.

4.9. - vyučování končí v 11.30, celý den je věnován třídnickým potřebám, stmelení kolektivu a formování třídních pravidel - s sebou psací potřeby, svačinu, vhodné oblečení a obutí na ven.

- vybavení penálu po celý rok ! pero ( nezakazuji gumovací pera, ale prosím ještě o druhé pero obyčejné), ořezané tužky (2,3) a pastelky, nůžky, lepidlo, pravítko

5.9. - tento den již podle rozvrhu: učebnice, děti obdrží sešity - vhodné přinést s sebou obaly (3xvelký a 6x malý), vybavení na předmět Pohyb a sport

- hrací kostku a figurku ( tyto pomůcky využijeme během roku víckrát, prosím tedy a sbalení do pytlíčku a podepsání)

6.-7.9 - seznámení s plánem učiva ve třetím ročníku,  postupné opakování.

Popřejme si hodně trpělivosti a dětem úspěch.